TESBİHCİ DEDE

0
990
tespihçi dede franchise şartları

Mağaza ürün konsepti kendi özel tasarımlarıyla beraber Tesbih, Takı, Broş, Yüzük, Kol Düğmesi vb. ürünlerinden oluşmaktadır.

Mağaza en az 25 m2 olmalıdır. Lokasyon durumu Tesbihci Dede franchise ekibi tarafından incelenir ve kriterler uygunsa onay verilir. Mağaza dekorasyonu standarttır ve projelendirme bu ekip tarafından gerçekleştirilir. Ürünler sadece Tesbihci Dededen temin edilir. İşletme, yönetim, muhasebe,reklamçalışmaları,barkod ve personel eğitimi gibi ana konularda destek Tesbihci Dede tarafından sağlanır. Periyodik olarak mağaza denetlemeleri yapılır. Açılış aşamasındaki uygunluk şartları kontrol edilir. Aynı zamanda personel giyim tarzı ve kullanılacak ekipmanlarla ilgili yönlendirme Tesbihci Dede tarafından yapılır. Franchise alabilmek için ödenmesi gereken bedeller ise şu şekildedir:

1 İsim Hakkı Bedeli ( İlk 5 Mağaza için) 5000 TL
2 Dekorasyon m2 (Tahmini birim fiyatı) 1.500 – 2.000 TL
3 Yatırım Tahmini Geri Dönüş Süresi 6-12 Ay
4 Toplam Tahmini Yatırım Bedeli 100.000 TL
5 Ortalama Kar Marjı %150-200
6 Merkeze Şube sayısı 2
7 Reklam Katılım Ücreti 1.000 TL

 

Kaynak:http://www.tesbihcidede.com/sayfa/tesbihci-dede-tesbih-gumus-bayilik-franchising

Önceki İçerikORPEX
Sonraki İçerikKolunda ki Bileziklerini Bozdurup Hayvancılığa Yatırım Yaptı. Sonuç mu?
BŞEÜ-İşletme Bölümü mezunu. Eğitim hayatını baba mesleği çiftçilikle bir fiil uğraşarak tamamladı. İleri pazarlama teknikleri, inovasyon, girişimcilik ve kobiler eğitimi aldı. Bunların yanında kişisel satış ve satış yönetimi, yatırım projeleri ve yönetim organizasyon eğitimlerini tamamladı. Diksiyon, beden dili ve etkili iletişim konularında kendini geliştirdi. Halen özel bir şirkette çalışmakta ve ustagirişimci.com için içerik üretmektedir.

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınızı Yazın