ORPEX

0
1527
orpex bayilik

ORPEX LTD, ABD merkezli uluslararası iki yatırım firmasının desteğini arkasına alarak Türkiye’de çeşitli sektörlere yatırım yapma amacı ile kurulmuş bir ticaret yatırım ve pazarlama firmasıdır.

Orpex, uluslararası bağımsız laboratuar destekleri ve tecrübeler neticesinde kurulmuş olup, Sıvı ve Katı solucan gübresi ile Organik Tarım sektörüne hizmet vermektedir.

Reklam desteği, yer seçimi, pazarlama desteği ve eğitim desteği gibi imkanlar sunan Orpex, isim hakkı için herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayrıca ciro payı ve teminat bedeli de istemeyen Orpex; 2019 yılını Türkiye’nin sektördeki en büyük firması olarak kapatmak istiyor. Bu hedefe doğru ilerleyen Orpex bu yolu beraber yürüyeceği yol arkadaşları arıyor.
Detaylı bilgi ve bayilik başvurusu için :https://orpex.net/bayilik/

Kaynak: https://orpex.net/bayilik/

Önceki İçerikDoping Çiğ Köfte
Sonraki İçerikTESBİHCİ DEDE
BŞEÜ-İşletme Bölümü mezunu. Eğitim hayatını baba mesleği çiftçilikle bir fiil uğraşarak tamamladı. İleri pazarlama teknikleri, inovasyon, girişimcilik ve kobiler eğitimi aldı. Bunların yanında kişisel satış ve satış yönetimi, yatırım projeleri ve yönetim organizasyon eğitimlerini tamamladı. Diksiyon, beden dili ve etkili iletişim konularında kendini geliştirdi. Halen özel bir şirkette çalışmakta ve ustagirişimci.com için içerik üretmektedir.

CEVAP VER

Yorumunuzu Yazın
Adınızı Yazın